KONTAKTY

Kočárky-Ostrava s.r.o.
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel: 608959045
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Levné kočárky s autosedačkouLevné kočárky s autosedačkou Skvělým nákupem je si dobře vybrat. V našem internetovém e-shopu... arr3Prodejna a výdejní místo OstravaProdejna kočárků Tako Ostrava   Veškeré kočárky firmy Tako nabízíme néjen na naším internetových... arr3Příslušenství ke kočárkům16.6.2014   Vážení zákazníci, v kategorii příslušenství jsme pro vás připravili nové zboží,... arr3Doprava zdarmaKup kočárek a DOPRAVU máš ZDARMA Vážení zákazníci, pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv kočárek,...

Doprava

Doprava zboží po ČR

Zboží odesíláme výhradně společnosti PPL. V den expedice je zákazník informován vždy předem, přepravní služba PPL informuje prostřednictvím SMS a případně i telefonátem.

 

V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý. Pokud zákazníkovi nevyhovuje termín dodání, který mu byl sdělen při kontaktování přepravní službou, může si jej upravit na jiný den. Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky.

 

Při převzetí zboží je potřeba, aby kupující provedl pečlivou kontrolu neporušenosti vnějšího obalu. V případě zjištění jakýchkoli problému (protržený obal, poškozené zboží....) je potřeba provést zápis do přepravního listu dopravy. V opačném případě již nelze dodatečně reklamaci dopravou poškozeného zboží uplatnit.

 

 

Doprava zboží po SR

Zboží rozvážíme i po Slovesnké republice a to nejdále po Bánskou Bystrici. Bližsí informace ohledně dopravy na Slovenskou republiku vám rádi zodpovíme, postačí nám napsat email na crystalposter@seznam.cz

 

 

Cena dopravy po ČR

Cena dopravy nad 1 000 Kč je ZDARMA.

Cena dopravy do 1 000 Kč je 120 Kč