KONTAKTY

Kočárky-Ostrava s.r.o.
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel: 608959045
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Levné kočárky s autosedačkouLevné kočárky s autosedačkou Skvělým nákupem je si dobře vybrat. V našem internetovém e-shopu... arr3Prodejna a výdejní místo OstravaProdejna kočárků Tako Ostrava   Veškeré kočárky firmy Tako nabízíme néjen na naším internetových... arr3Příslušenství ke kočárkům16.6.2014   Vážení zákazníci, v kategorii příslušenství jsme pro vás připravili nové zboží,... arr3Doprava zdarmaKup kočárek a DOPRAVU máš ZDARMA Vážení zákazníci, pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv kočárek,...

NOVINKY
Barevné kombinace

10.9.217


 

Nové barevné kombinace oblíbených kočárků City Travel pro rok 2017 jsme již odstartovali.

Nový model kočárků TAKO

30.8.2017


 

Opět jsme rozšířili svou nabídku. Tentokrát se jedná o kočárek Invictus V-PLUS, který byl vyráběn - zdokonalován v průběhu 2 let

 

Doprava ZDARMA

16.6.214


 

V našem internetovém obchodě nakoupíte opravdu výhodně!

Zakoupíte-li jakýkoliv kočárek, máte dopravu zdarma. Vybrali jste si jakékoli príslušenství zároveň s kočárkem? Taky od nás dostanete dopravu zdarma!

 

Pokud by jste si vybrali méněhodnotné zboží (např. slunečník, adaptéry, apod.) doprava se účtuje za přijatelnou cenu pouhých 120 Kč.

Příslušenství ke kočárkům

16.6.2014


 

Vážení zákazníci,

v kategorii příslušenství jsme pro vás připravili nové zboží, které si můžete již dnes objednat. Jedná se tedy o různé adaptéry k autosedačkámzimní rukavice a především slunečníky.

Slunečník ke kočárku nebo deštník je právě tím nejlepším řešením v těchto slunečních dnech. Slunečníky si můžete vybrat dle vámi vybrané barvy, nezapomeňte, že dnešním hitem je více barev než jen jedna a proto si můžete deštník objednat s jinou barvou než je kočárek. Budete tak IN.

 

V nejbližší době bude náš sortiment přibývat.